| TePwp a întrebat:

Va rog ajutor! Dau funda, ce vreti voi! Am o mare problema cu faptul ca cineva imi umbla pe contul de Facebook, am facut tot ce era necesar, am o parola extrem de grea, am securizare ca daca sunt conectata de pe orice alt dispozitiv sa-mi dea mesaj, contul de gmail mi l.am verificat, nu a umblat nimeni pe el, pe contul de Facebook nu apar, problema este la messanger, de acolo se trimit mesaje pe care eu sigur nu le trimit, am observat ca atunci cand imi dau anulare la activitatea de pe messanger pot intra iar fara nicio problema, cum scap de acel intrus? Va rog...

1 răspuns:
| AdryFlorea a răspuns:

Și eu am avut aceeași problemă. Eu am zis la toată lumea că nu eu am trimis mesajele și mi-am șters contul... Nu am vrut să am atâtea pe cap. Nici nu știu de ce mi-am făcut Facebook în primul rând. Cred că voiam să fiu ca celelalte fete populare. Ce prostie.