| AnaMariia24 a întrebat:

Va rog am o intrebare va rog sa imi spuneti repede, am sims 3 si vreau si sims 3 late night, si cel care imi face sims 3 late night a spus ca trebuie sa dezinstalez sims 3, oare mai merge daca il sterg simsu 3? si cate orase o sa-mi dea? doar ala de la late night? celalalt? va pup multumesc, apropo cea mai buna intrebare primeste funda

Răspuns Câştigător
| fdff a răspuns:

Nu va merge fara sims 3. Si o sa-ti apara si Sunset Valley, Si inca un oras.