| alexhard1 a întrebat:

Va rog daca stie cineva daca imi pierd salvarile din snowrunner,salvarile le am salvat pe stick, dupa daca le pun in acelasi loc o sa mearga jocul reinstalat? jocul este non steam.

3 răspunsuri:
| BullseyeShot a răspuns:

Da, poți să pui salvările de pe stick, dar trebuie să le pui exact în directorul special creat de joc pentru salvări.

| aNDCOS a răspuns:

Sincer nu am idee ce este snowrunner daar eu mi-am pus subway surfers cu hek si mi s-a blocat contul de magazin play.

| alexhard1 explică (pentru aNDCOS):

E un joc simulator, probabil cel mai bun care se joaca pe laptop sau calculator