| Stef0909 a întrebat:

Va rog dati-mi idei multe de jocuri pentru PC. Vreau jocuri fara impuscaturi, actiune in general, monstri gen cryses, fara din astea.
Multumesc! FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce gen de jocuri vrei mai exact. Uite o lista cu cele mai bune jocuri din toate timpurile, poate gasesti ceva ce-ti place:
http://bit.ly/19b0NoV

| Mastershot96 a răspuns:

Prietene poti fi mai clar?happy Nu vrei cu actiune sau vrei? Ca e neclar si inca ceva cat iti duce placa video?

| Stef0909 explică:

Orice jocuri pentru pc.NU actiune.NU! orice jocuri sport, aventura orice, nu conteaza placa video tu dai acolo.big grin