| Masinadescris a întrebat:

Va rog din suflet, am nevoie urgenta de raspunsurile voastre: mi-am cumparat un volan cu pedale si cu shimbator de viteze (Wireless Serioux SRXW-UNIV10)si are dublu force feedback. Am vrut sa ma joc Euro Track Simulator 2 si nu simt nicio vibratie la volan,nimic. Desi am calibrat volanul, iar in joc am setat din setari la maxim tot ce tine de force feedback. Stie cineva unde e problema? M-am jucat si GT Legend, si nici acolo nu vibreaza nimic.

Răspuns Câştigător
| gabrielpreda6 a răspuns:

Din setarile de la jocuri ai bagat feedback? Sau ai instalat driverul?