| MusicMakesmeSmile a întrebat:

Va rog din tot sufletul ajutati-ma sa imi instalez sims2. ador jocul! si nu stiu sa il instalez eu am sims 2 in pc dar nu sti udaca e cel bun plus ca nu stiu sa il instalez.cine vrea si pote sa ma ajute va il rog sa isi lase idul aici sau pe privat puppy dog eyes. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| chakuza a răspuns:

Extract, burn, install, copy our crack from the CRACK directory on your DVD

(overwriting the original exe), and enjoy.

When prompted during installation for a S/N enter:SEE IN NFO