| DaanAlex a întrebat:

VA rog frumos ajutati-ma am luat un server de counter-strike si l-am bagat in add server si acum cand dau new game sau options sau find servers intra direct pe sv ala. Ce sa fac ca am tot reinstalat cs pls ajutati-ma sad

Răspuns Câştigător
| Mefics a răspuns:

Foarte simplu! Stergi GameMenu din CS
Funda!

6 răspunsuri:
| MaimoSH a răspuns:

și mie mi se întâmplă la fel ce să faaaaaaaaac?

| GodBine a răspuns:

Daca ai luat destroy pe un sever se poate intmpla asa ceva.Incearca sa resetezi configul jocului. Funda?

| DaanAlex explică (pentru GodBine):

Nu am luat destroy happy si spune-mi cum iti dau funda ca vreau sa iti dauhappy

| GodBine a răspuns:

Daca serverul e la favorite scoate-l.

| DaanAlex explică (pentru GodBine):

Pei da ma dar cand dau new game sau find servers (unde e favorite) intra direct pe serverul ala...happy

| DaanAlex explică:

Va rog dau fundita aiuriehappy pentru primul raspuns BUN!