| cosmingrumpenu a întrebat:

Va rog frumos, am o problema, nu stiu o intrebare pe panel b-hood vreau sa intru in factiunea Tow Truck Company. Ce difera la factiunea Tow Truck Company fata de celelalte incat iti doresti sa intri in aceasta?

1 răspuns:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut asta imi pare ca e pentru un server RP pentru sa-mp asa-i?
nu cred ca poti primi un raspuns aici totul depinde de tine ca tu poti vedea diferentele intre job-urile de pe sa-mp si explici si tu acolo ce te-a atras la jobul respectiv!
Salut!