| Nandenis a întrebat:

Va rog frumos, puteti sa ma ajutati si pe mine la gta 5? Am completat din tot jocul 37 la sută si nu-mi apar misiuni, doar la Trevor cele cu ranpeage le-am facut, le-am făcut si pe cele de la Franclyn, alea cu Barry si nu stiu ce sa fac ca sa imi apara misiuni. Le-am făcut si pe cele cu semnul întrebării. Puteti da ma ajutati va rog joc de pe ps 4?

4 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Ceea ce multi playeri nu realizeaza este faptul ca unele misuni apar doar in functie de ce caracter joci tu. Deci ce-ti propun este sa schimbi caractere, joaca ceva timp cu fiecare, unele misiuni sunt incepute cu telefonul, deci sa poti raspunde, incearca de asemenea sa iei un taxi si sa alegi '' skip '', o sa forteze un loading screen.

| Nandenis explică (pentru N0xEterniS):

Am luat taxi si unde trebuie sa merg

| AgentTorque a răspuns:

Care a fost ultima misiune facuta?

| GamerulCrepeer a răspuns:

Ai putea sa cauti pe google sau pe yt tutoriale