| Hada_Denis_1998 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, deci cand incerc sa intru intr-un meci pe lol mi se inchide ecranul, am incercat sa schimb rezolutia ( config-game-height/width ) si nimic, am mai incercat sa reinstalez LoL-ul dar degeaba, VA ROG FRUMOS SA MA AJUTATI!

1 răspuns:
| Andrei8920 a răspuns:

Pai spune și tu ce componente ai că daca ai un cartof de PC e normal să nu-ți meargă în cazul în care ai un PC bun ar puteai să-l reinstalezi cred că e un bug de instalare