| ZippyStar a întrebat:

Va rog frumos spuneti-mi si mie niste servere private de metin2 care te dau lvl mare la inceput,sa cresti repede,sa ai multi bani,iar in magazinul de armuri sa fie king-uri si armuri de lvl mare (epice), si in magazinul de arme la fel sa fie arme de lvl mare si epice.In afara de Hammer Mt2.

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Daca vrei lvl mare kinguri, bani incearca Hammer! Sau olrice alt privat Hammer e PVP nu PVM

| raresstietotcevrei a răspuns:

Metin2 European. (daca mai e deschis)

| ZippyStar explică (pentru raresstietotcevrei):

European este cum am descris eu in intrebare?

| raresstietotcevrei a răspuns (pentru ZippyStar):

Nu, dar am intrat pe net, si a zis cineva ca de acum e privat. Vroiam sa vad...