| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos, vreau sa-mi explice cineva cum pot sa vand skin-uri de arme, cufere si grafitti in CS GO.
Din cate am inteles se pot vinde lucruri virtuale pe bani reali. Sunt interesat de treaba asta si as vrea sa stiu cum o pot pune in practica.
Exista riscuri?

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Păi sunt o grămadă de site-uri unde poți poți face asta, deși personal pot să-ți recomand doar ( https://bitskins.com/ ), altele nu am încercat...
Riscuri? mhm, probabil să-ți iei ban pe steam dacă te depistează că faci asta prea dess, din câte am înțeles banează boții de trade ai site-urilor respective destul de frecvent, iar dacă ai avut vreun negoț recent cu unul pe care l-au banat e o șansă să-ți iei și tu... /eu unul am folosit o singură dată site-ul totuși și nu am avut probleme, acu e decizia fiecăruia dacă riscă sau nu...

| xPeyser a răspuns:

Poti si pe steam normal doar ca ti trebuie minim level 1