| sergiulive a întrebat:

Va rog îmi puteți spune de ce nu merge metin2 val mondial când intru îmi spune votre compte est banni. Plzz FUNDA!

Răspuns Câştigător
| wPapy a răspuns:

Poi...contul e blocat.Ai luat ban.Fa-ti cont pe froum si cautai pe moderatori si zile dc ti lau blocat sau fa-ti alt cont.

3 răspunsuri:
| sergiulive explică:

Dau funda va rog spuneti.

| Ex1TzAndrey a răspuns:

Ai luat ban ma baiatule! fa-ti alt cont!happy

| aDI96 a răspuns:

Trebuie sa activezi contul du-te pe e-mail si dai click pe linkul ala care te duce pe site si acolo trebuie sa pui un cod care il ai tot pe e-mail scris cu rosu. Funda?