| AbcDaBcDe a întrebat:

Va rog lume ajutati-ma deci cred ca toti ati auzit de jocul minecraft si poate uni si de technic launcher care are (tekkit hexxit... ) asa cand vreau a intru in hexxit de exemplu bag contul facut pe minecraft.net asa se incarca putin si im scrie Invalid username/password combination
Va rog ziceti-mi ca sa fac cred ca mi-am facut 20 de conturi pana acum
Si daca nu le fac bine datim voi un meaj cu un cont de technik pack care a mearga
Dau funda
PLZ

3 răspunsuri:
| r3yz3r a răspuns:

Buna intra pe www.dropcrack.com si intra in sectiunea tehnic il instalezi. Dupa ce l-ai instalat il dezarhivezi cu winrar
scrii ce username vrei sa ai si la parola scrii 0000 si gata sper ca te-am ajutat.

| danidover a răspuns:

Salut ai nevoie de cont original (adica sa il cumperi) pentru a juca hexxit sau poti sa il iei cracat dar nu stiu cum

| Petru-adrian_Faghiuri_1974 a răspuns:

Unda sa intru ca cind intru pa minicraft.nat nu da sa fac contul ce fac