| AlexRO a întrebat:

Va rog mult! care stie un metin2 privat cu rate peste 500%? sa faci si bani bine... dar daca nu sa aiba macar king in shop dar cu o conditie! SA NU FIE HAMACHI

Răspuns Câştigător
| eneionut2010 a răspuns:

Pentru asta dai funda. E un metin numit metin2empire are rata la 700
% si in magazin are arme +9 chiar si din alea antice
toate sunt +9 si unele mai costa cate 1kk sau mai mult dar king-ul kosta +9 500k si pe acest metin faci 200kkk in 3 minute daca ataci in v2

1 răspuns:
| danrey a răspuns:

Dai funda pentru asta serverul are rata 1000 are mult mai multe iteme la shop decat iti poti imagina si e prea tare valmondialmt2