| Nycol25 a întrebat:

Va rog sa îmi spuneți cum îi căsătoresc la the sims freeplay.
Pentru ca ei acuma sunt BestFriend. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Trebuie sa nu mai fie "nice" unu cu altul, ci "romantic" tot pune-i sa fie romantici si dupa ce sunt "parteneri" si umpli bara de "parteneri" o sa apara optiunea care e in culoarea roz in loc de verde "cere in casatorie" acolo va trebui sa alegi un inel. ia-l pe al treilea, care o sa te coste din pacate 3 lifepoints. femeia va spune da si asa sunt logoditi. in curand o sa apara si optiunea de a se muta impreuna. succes! funda?

1 răspuns:
| Nycol25 explică:

Dar nu ma lăsa sa îI pun sa fie romaatici. Când apaș pe "romatic" îmi spune ca nu am făcut la level 6 Love IS IN THE AIR, RICH LATHER IN SHOWER.Dar nu stiu cum sa fac asta.