| MTD4TheD3v1l a întrebat:

Va rog sa ma ajtutati! nu stiu ce are counter strike 1.6 imi tot apare o eroare de genu HAlf-LIfe Launcher has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvience.
if you were in the middle of something, the information were working on might be lost.
am descarcat si am si pe cd si am instalat de multe ori..am pus si windows nou si tot nu merge va rog sa ma ajutati! apropo counter strike source imi merge

Răspuns Câştigător
| Allexinno1988 a răspuns:

Salut uite iti dau un cs bun de fapt este un PGL :) este super eu pe el ma joc nu mai am probleme cu nimic descarca l de aici
http://resursecs.com/download-cs-pgl.html

| MTD4TheD3v1l explică (pentru Allexinno1988):

Mersi acum am pus si windows nou pe alta partitie si am descarcat depe linkul pe care l-ai dat...

2 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Ai nevoie de jocul original ca sa scapi de astfel de erori