| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cand imi instalez forge minecraft nu mi se deschide dau pe play dar nu mi se deschide cu toate versiunile de forge Cine ma ajuta dau fundita

Am instalat java version 8 update 25 si mi-am cumparat recent o placa video.

2 răspunsuri:
| ScorpyDesigns a răspuns:

Fi sigur/sigura ca versiuena de forge corespunde cu versiundea de MC. Daca nu merge, incearca alta versiune de MC si alta de Forge respectiv, daca nu merge pe 1.7.10 instaleaza forge pe 1.7.2 sa zicem...A si sa nu ai nici-un mod instalat, fi sigur/sigura ca nu ai texture packuri si alte prostii... daca un tpack e prea mare poate sa nu-ti mearga

| Alia1 a răspuns (pentru ScorpyDesigns):

Da corespunde cu versiunea de MC si am incercat si alta versiune si de forge si dap nu am nici un mod... recent mi-am instalat mcul e gol si tot nu merge