| ACAB1312 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.
Incerc sa imi intru pe id`ul de mess dar nu merge straight face pe yahoo mail merge straight face
Deschid yahoo, bag id`ul si parola, dau sign in si imi apare acel mesaj cu YAHOO! MESSENGER TRUBLESHOOTER, dar pe alte id`uri pot intra straight face!
Va rog ajutati`ma

Răspuns Câştigător
| VladBossuletz a răspuns:

Reinstaleaza alta varianta de exemple Yahoo mesenger 9 asa am facu eu cand nu mi-a mers mesu (sper ca ti-am fost de ajutor BAFTA )big grin

| ACAB1312 explică (pentru VladBossuletz):

Am facut ce mi-ai spus, tot asa face, decat cand intru pe YAHOO MAIL pot intra pe mess, mda naspa

7 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Probabil i-a fost spart id-ul de un hacker.

| ACAB1312 explică (pentru ThEEmperoR):

Nu ai citit? pe mail pot intra, este aceiasi parola.

| xToTheZx a răspuns:

Reistaleaza Messengerul.

| ACAB1312 explică (pentru xToTheZx):

L`am reinstalat de 3 ori.

| dragos11 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat inseamna ca cineva a incercat sa iti sparga contul si nu a reusit pentru ca sunt niste intrebari cand vrei sa aflii o parola la mess NU MAI STIU SIGUR dar parca s-a rezolvat de la sine, dar daca nu merge incearca sa dai trubleshooter daca nu mere sorry nu stiu mai mult

| ACAB1312 explică (pentru dragos11):

Am dat un system restore si acum merge, multumesc pentru raspunsuriwinking!