| krIsTiN3ll a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Vreau sa aflu de cat am placa video: intru un run, scriu "dxdiag" dau enter. Scrie : Approx. total memory: 1559 MB. -varianta aceasta nu stiu daca e corecta. Dar priviti aici: Dau click dreapta pe dekstop-screen resolution-advance settings si aici imi apare
:Total availabe Graphics Memory: 1559 MB
: Dedicated Video Memory : 64 MB
: System Video Memory : 0 MB
: Shared System Memory: 1495
Vreau sa imi spuneti care ete placa video pana la urma si de cat este (1GB. etc.)
Si mai vreau sa stiu daca poate rula CS Go exceptand celelalte cerinte. Doar placa video.

2 răspunsuri:
| Georgestaff08 a răspuns:

Placa video e aia dedicated video memory