| CatalinBRG33 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti de ce imi apare chestia asta cand incerc sa intru la ore pe google classroom "nu poti crea o intalnire. Contacteaza administratorul de sistem pentru mai multe informatii" si cum o pot rezolva? Va rog sa-mi spune-ti rapid

1 răspuns:
| usermata a răspuns:

Sunt mai multe cauze cu care m-am confundat si eu. De exemplu am fost pe contul meu personal si nu gasea intalnirea dintr-un oarecare motiv. Si de ce sa creeze o intalnire daca vrei sa intri? Incearca si cu un cod pe care il are intalnirea, sau pe mai multe conturi diferite. Am incercat cu acel cod si pe contul de scoala, si am reusit.