| dendendenis a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca pot downloada smackdown vs raw pe pc si daca da de unde il pot. Daca nu se poate va rog sa-mi spuneti un joc cu wrestling si de unde il pot downloada.

3 răspunsuri:
| dendendenis explică:

Mie nu-mi merge agaspar daca vrei lasa-mi un id de mess sa vorbim!

| mitzaETS a răspuns:

Incearca aici sper sa-ti mearga:)
Bft la joc!

http://www.brothersoft.com/games/wwe-smackdown-vs.-raw-2011.html

| Iulian03 a răspuns:

Nu exista asa ca iti recomand sa-l iei depe net pentru ps2 si sal emulezi dar pentru asta iti trebuie pcsx2 si eu il am pe pcsx2 smackdown vs raw 2011