| LaurEEL a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti toate jocurile care mi-ar merge pe urmatoarele cerinte: 4gb ram DDR3; placa video 128 mb; AMD Athlon(tm) II X2 220 procesor 2.80 GHz; windows 7; ruleaza pe 64-bit DAU FUNDA PLZZ

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| ShNySnYGer a răspuns:

Nu o sa iti mearga ultimile jocuri 2011-2013 gen call of duty, denvil may cry 4-5 etc.
Placa te trage in jos.
Eu la pc vechi am av 128 mb iar eu rupeam metinu si cabal ( cu lag desigur) Nu stiu ce jocuri ti-ar merge.La toate joc online cu grafica decenta se cere min 1gb sau in cele mai bune cazuri 512 mb.
Ar fii mai bine sa o schimbi!