| Alexandru_Molnar_1999 a întrebat:

Va rog spuneti-mi cineva cum fac sa pun si sa activez cfg de speed pentru deathrun ca nu stiu.

Răspuns Câştigător
| Ninjerica a răspuns:

Sincer eu nu am auzit de cfg de speed pentru deathrun ci doar cfg de bhop insa ca sa activezi un cfg faci asa:il iei de pe net si il bagi in folderul cstrike sau cv de genul(il gasesti acolo ca in el mai e si un fisier config.cfg) apoi dupe ce e in acel folder deschizi cs-ul si scrii in consola: exec (numele cfg-ului).cfg

1 răspuns:
| Alexandru_Molnar_1999 explică:

Dar eu am facut asta dar nu imi chiar merge am facut la fel l-am pus in cstrike si am intrat am scris exec cfg.dr
ca dr se numeste cfg ul i-am pus eu numele si nimic. zice ca nu a gasit