| AvramAlin1990 a întrebat:

Va rog vreau si eu un cont de metin2fun orice nivel mai mare de 70 dau funda!

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut am eu cont o cheama xFlow e ninjoaica are level 97 dar nu are itm tongue. Ca am facut level intr-o ora ca aveam hack am facut otrava p si strangeam mobi si cand apasam pe ea mureau toti tongue. Faceam vreo 15 levele in red forest in cateva minute :X. Contu este voolume3. Astpept funda si iti trimit parola prin mesaj sau felicitare. Salut!

| AvramAlin1990 explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Pai funda eu ti-am dat acu da-mi si parola

| AvramAlin1990 explică (pentru asdasdasdasdasdsa):

Astept inca parola straight face