| diamar a întrebat:

Va roooog, ajutati-ma! FUNDA! Cand incerc sa imi deschid laptopul nu merge broken heart Scre:WINDOWS COULD NOT START BECAUSE THE FOLLOWING FILE IS MISSING OR CORRUPT...YOU CAN ATTEMPT TO REPAIR THIS FILE BY STARTING WINDOWS SETUP USING THE ORIGINAL SETUP CD-ROM.Ce sa fac? Exista riscul de a se fii formatat si sa fii disparut fisierele? Cand o sa mearga din noun o sa fie toate la fel? Please help!

Răspuns Câştigător
| xToTheZx a răspuns:

E clar ..cica "windows-ul nu poate porni pentru ca nu e bun sau nu mai exista."
Asta inseamna ca ti-a expirat windows-ul, sau nu era bun.
Ca sa iti mearga laptop-ul trebuie sa iti reinstalezi windows-ul. Si da, ti se vor sterge toate documentele deoarece trebuie sa formatezi tot. Pa, pa

| diamar explică (pentru xToTheZx):

Si nu exista nicio posibilitate sa pot salva documentele in stadiul asta? Sau esti sigur ca nu este altceva? Nu cred ca a expirat, iar de bun, era bun:2007, cred ca cu licenta, cu tot.Nu ar fi trebuit sa ma anunte daca expira?

| xToTheZx a răspuns (pentru diamar):

Daca nu era windows original e clar, poate ti-a picat windows-ul.
Si nu, nu poti salva documentele, iar daca nu formatezi tot atunci schimbi windows degeaba.