| Alexandru9974868 a întrebat:

Va salut! Am gta 5 cumpărat cu cod activare social club. Cum procedez atunci când am schimbat windows si gta 5 a rămas instalat si activat? Cum dezactivez activarea ca acum da eroare?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cum "a ramas" daca tu "ai schimbat" windows? Ti-ai facut update de la 7 la 10 si ai pastrat fisierele? N-ai formatat tot cand ai instalat? Ai instalat peste? Reinstaleaza sistemul si formateaza tot:
http://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY

| Alexandru9974868 explică (pentru CM7YRE):

Am formatat tot si am instalat windows din nou pentru ca luasem un virus si nu mai pornea