| Dyenutza9 a întrebat:

Va salut. Cine ma poate ajuta cu un windows sau o idee pentru formatarea unui laptop myria my8306?
Am incercat vreo 10 versiuni de windows 10 home si cel mai mult mi s-a incarcat 95% cand instala windos-ul dupa care eroare... sad va multumesc

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Adică ăsta? http://myria.ro/......-home.html
Păi el vine cu win 10 home preinstalat - de ce să pui altceva?!?
Dacă nu mai merge, ar trebui să aibă fie un DVD, fie o partiție de recovery. Dacă nu, ia legătura cu producătorul, poate te ajută.