| BlackJoker a întrebat:

Va salut pe toti,am o problema cu browser-ul de internet,folosesc opera, priviti aceasta imagine: http://imageshack.us/photo/my-images/46/fffxb.png/ si spuneti-mi cum pot s-o rezolv,cel mai rapid si cel mai bun raspuns primeste funda, va rog ajutati-ma!:D

7 răspunsuri:
| turcudenis99 a răspuns:

DA Reject

| jimm999 a răspuns:

Pai si care-i problema? apasa Aprobe

| michael26iul a răspuns:

Apasa aprobe si eu primesc aia ca si eu folosesc opera

| BlackJoker explică:

Pai apas dar degeaba imi apare la orice accesare la orice link apasat...

| BlackJoker explică:

Am spus mai sus, apas dar degeaba "eroarea" tot imi apare, un alt raspuns care sa ma ajute?

| BlackJoker explică:

crying nu stie nimeni?