| Gojnea a întrebat:

Va salut pe toti. As dori si eu un server de Metin PvP 100% Sa fie in Lb.Romana sa te dea direct Level Maxim, la magazin totul sa fie 0 yang. Tu doar sa pui bonusuri si sa faci duel.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Teo0stuff a răspuns:

Noi oamenii nu vorbeste ca tine!

| Gojnea explică (pentru Teo0stuff):

Amice tu habar n-ai cei ala metin. In locul tau as sta frumos in banca mea. De exprimat m-am exprimat corect dar n-am ce sa-ti explic eu tie ca tu doar stii metin nu? laughing

| Teo0stuff a răspuns (pentru Gojnea):

Eu am facut o gluma dar daca tu nu ai prins-o, n-am ce sa iti fac!

| M3K4N0ID a răspuns:

Pai ai putea juca HAMMER s-a deschis un nou server 2013 este super tare arme si armuri noi faci nu mai dueluri si totu 1 yang iti da yang infinit este tare sau ai putea incerca Yoneis.Cp. Sper ca te-am ajutat. Funda?