| Cristipumix a întrebat:

Vă salut! Stie cineva dacă e posibil ca cei de la tiktok să îți limiteze vizualizările adică să nu îți trimită la un public mai larg conținutul tău? Pentru că înainte aveam mai multe vizualizări unele chiar virale, are vreo legătură că m-am mutat din România în Germania? Si mulți mă întreabă de ce nu sunt virale tiktokurile mele, deci nu e problema că nu am conținut de calitate.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma bucur ca ti-ai dat seama de ce vidourile tale nu sunt vizalizate, fiindca nu ai continut de calitate!
Tiktok nu face nimic, tu esti acela care iti promovezi sau indepartezi lumea, prin continutul publicat.
cand este ceva frumos, atractiv si interesant se aduna lumea si cresc vizualizarile.
Dar cand postezi numai balarii, cu continut slab, iti faci un renume prost, care te trage in jos.
In loc sa postezi 5 video-uri proaste pe zi, mai bine postezi unul foarte bun pe saptamana si vei avea succes mult mai mare, crescandu-ti vizualizarile.