| skulCS a întrebat:

Vand admine pe serverul meu de cs este hostat si are 12 sloturi. Cele mai ieftine Admine de pe piata!

PRETURI:
Owner + Acces GamePC--------------------5 Euro/Luna
Owner--------------------4 Euro/Luna
Super Moderator+Acces GamePC-------------------4 Euro/Luna
Super Moderator--------------------3 Euro/Luna
Admin Avansat--------------------2 Euro/Luna
Admin--------------------1 Euro/Luna
Doua Slot-uri--------------------1 Euro/Luna

Acces GamePC--------------------2 Euro/Luna

Owner--------------------Acces la toate comenzile+imunitate fata de restul adminilor+Slot Rezervat
Super Moderator--------------------Acces la toate comenzile dar fara imunitate+Slot rezervat
Moderator--------------------Acces la toate comenzile in afara de cele cvar/sv_password/rcon_pw+Slot Rezervat
Admin Avansat--------------------Acces la comenzile de baza adminchat, slap, slay, kick, vote, votemap, ban, unban, destroy, undestroy, fuckoff, unfuckoff, menu+Slot Rezervat
Admin--------------------Acces la adminchat, slap, slay, vote, votemap, menu+Slot Rezervat

Pentru detalii de plata si altele:
CONTACT: razvanflorian@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Cu cat mai ieftin, cu atat calitatea mai slaba a serverului.
*Daca serverul era populat, nu mai erai nevoit sa postezi aici o asemenea oferta, ci o faceai direct pe server.

| skulCS explică (pentru Ronnix):

Eram sigur ca cineva o sa dea si un astfel de raspuns dar serverul este hostat de o firma cu LICENTA DE HOSTING CS si intr-adevar nu e fff populat am pe el 6-10 oameni ziua si pana la 22:30 tocmai din acest motiv nu vand direct pe server. Ori cum iti apreciez raspunsul. Si serverul este on tot timpul, nu am bug-uri si altele.