| Trandafir_David_1995 a întrebat:

Vand cont cs go, rank Master Guardian 1, si skinuri de vreo 7 euro..., totul pe 10 euro
skype thedavid005

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cam simte... Stii ce? Mirosul de teapa. Nu prea are sens sa faci asta. Nu te acuz, dar cand suna prea bine ca sa fie adevarat stii... nu prea e adevarat. In plus, poti recupera contul destul de usor.

| Trandafir_David_1995 explică (pentru anonim_4396):

Dacă mă acuzi de teapă, dă-mi add pe skype, și îți dau eu partajare, să vezi negoțuri făcute cu succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Trandafir_David_1995):

"Nu te acuz".
Si ce conteaza necoturile facute cu succes? Oricum, dupa cum am mai zis, poti recupera contul.

| Tocaciu_Cezar_1994 a răspuns:

Mai este anuntul valabil?