| badea11 a întrebat:

Vand cont farmerama lv 67 castig 1.020 GG pe zi, am doi castani, un piersic, 3 pomi XXL, 2 adaposturi XXL, is aproape brutar.Il vand la 1.200 lei.Cine doreste contul, ma contacteaza pe adresa de i-mail stefanb2899@yahoo.com. Va mai anunt ca eu locuiesc in Piatra neamt.

Răspuns Câştigător
| AdministratorF a răspuns:

Ct eu am lv 72 da vreau sa vad cum e la lv mai mic happy

1 răspuns:
| DerekMontayne a răspuns:

Hah ha nnu e nimic contul tau vand si e uun cont lvl 74, am mm si facc peste 50.000 de GG pe z i-am pomi XXL mai am vreo 20 de puieti nefolositi am artifici cumparate de mult am brutaria lvl 5 si marmeladiera la lvl 11 iti dau contul pe 6 Euro sunati-ma la 0783457789 sau la 0235482460 dar mai bine pe numarul de fix telefonul se mai inchide si e si defect deci care vrea contul?