| vladd_1559 a întrebat:

Vand cont Level 61 Server Virgo
Caracter: Ninja
Regat: Albastru
Iteme : fms+9 pm 23 full +3, coif21+9, scut 61+9, bratara argint+9, colier 1.5k pv, papuci 1.5k pv, ee +9, magnolie+9(armura61+9)
Cal : Militar
Magii : Lama
Ambuscada - m7
Nor Otravitor-m3
Pumnal Rulant-m8
Contul este in v2, SI MAI ARE 24 de bilete pentru v2 si 23 MD nefolosite!

Pret : 300 ron (3 milioane) CONTACT: stefy_ucv10 (de preferabil in Craiova, dar se poate si in restul tarii).

Contul nu este al meu, este al unui prieten, o persoana de incredere!

1 răspuns:
| TaRyEe a răspuns:

Las cumpara eu dar as avea o conditie as vrea sa ma bagi tu pe mes marius_pustiu_11