| sukoo a întrebat:

Vand/Schimb Cont de Metin2 RO
Server: Aries Regat jinno LvL: 77 Rasa: Warrior Corp Skilluri: M3 Aura, M9 Iures, M7 Izbitura, M4 Vartej. Iteme bunicele... Cal: Militar M1 M1 Skilluri Cal.Biologu` Terminat. M2 Transformare, 5 Conducere, 7 Chemarea calului.il dau pe un cont pe Leonis Warrior Mental sau Sura Arme sau Ninja Lame.pentru mai multe detalii add Y! M: pasaniuc. danut +( Samanca Zmeu lvl 62 M5 Forta M5 Binecuvantare M5 Reflectie)

3 răspunsuri:
| JuVeTe a răspuns:

Il vreau eu

| Gaby_7204 a răspuns:

Man Iti dau eu daca vrei cont pe gemini lvl 61 m4la foc repetat m5la sageata de foc m5 la sageata otravita si cateva puncte la ploaia de sageti am pe el 24 bilete v2

| Gaby_7204 a răspuns:

Am uitat sati zic ma gasesti la gaby_shadow2001