| Arhanghel a întrebat:

Ventilatorul de la laptopul meu incepe sa scoata un sunet urat de gajait...nu e vorba de praf pentru ca il curat mereu. si nu atinge nimica.va rog ajutati-ma.mi-e frica. s-ar putea sa se supraincarce...ms mult de tot.

Răspuns Câştigător
| Cristea_Paul_1982 a răspuns:

Pai daca esti in stare sa desfaci laptopul. sa ajungi la ventilator. da-l jos si unge cu ulei de mecanisme fine sau. ulei. in cel mai rau caz de masina. nu folosi undelemn de la bunica ca ala ii face mai rau. si o sa mearga ca nou Uite si aici un totorial cu un ventilator mai mare... e la fel http://www.youtube.com/watch?v=cKUulu3eXTU