| vladboy a întrebat:

Voi ce ati alege intre un Samsung Galaxy Y sau un HTC Explorer? pls urgent

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

HTC Explorer

4 răspunsuri:
| JohnFKen a răspuns:

Samsungul are android mai bun
htcul are camera mai buna
samsungul are memorie mai buna
htcul suporta Adobe flash[foarte important dupa mine]
Acum decide tu.

| vladboy explică (pentru JohnFKen):

In primul rand informeazate 1 la mana au acelasi android 2.htc are camera mai buna 3 HTC are memoria mai mica deoarece la Samsung primesti card dar si Samsung si HTC suporta Adobe

| vladboy explică:

Si pretul la abonament este asa : 400 de lei Samsung galaxy y si 600 de lei HTC explorer

| JohnFKen a răspuns (pentru vladboy):

1.gresesc eu sau tu ai zis :"voi ce ati alege..."
2.toate acele lucruri le-am gasit pe gsmarena.com
3 la mana. din moment ce nu am zis nimic de pret in raspunsul meu sau in intrebarea ta nu vad de ce ar conta.
4.si daca tu tot te-ai decis sa il iei pe cel mai ieftin de ce ne-ai mai intrebat pe noi?