| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce jocuri vă jucaţi cel mai des? (eu m-am cam plictisit şi nu prea mai am ce să joc... )

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colin mcrae 4 si 2 si gta san andreas astea sunt jocurile mele preferate

| Anonima568 a răspuns:

Metin2 bm... e misto

| Xardas_3379 a răspuns:

Asasins creed 1 2 si 3
Rise of nations
Counter strike

| Armaghedon7 a răspuns:

Mai nou ma jocbig grinirt3...Assassins Creed:Brotherhood.Si cam atat

Răspuns utilizator avertizat
| Evolution a răspuns:

Ale jocuri? că pe astea le-am jucat...

| LIVIU2000 a răspuns:

Pai eu joc Medieval II total war(RPG), toate jocurile hitman, COD black ops sau MW3 sau MW, SA:MP, CS 1.6, the darkness 2, combat arms, S4 league, minecraft, supreme comander 2, etc...