| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce preferati pentru gaming, un PC sau un laptop? PC-ul il faci pe bucati asa cum vrei si uneori iesi mai ieftin.Laptopul are avantajul ca este portabil, dar de cele mai multe ori cu banii unui laptop de gamig faci un PC mult mai bun.Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| xtjgfk a răspuns:

Simplu si la obiect...Sincer sa fiu cu tine daca vrei cheti bune pentru gaming i-ati un pc.E de 10 ori mai bun si mai iefitin decat un laptop.(un laptop de gaming...e practic un pc de gaming cu baterie de juma de ora si mai scump)

| Maddox_Slavic_1992 a răspuns:

Depinde de la caz la caz... daca tu duci un mod de viata sedentar si nu calatoresti e mai bine un PC.Dar daca esti mai mereu prin deplasari si doresti sa te joci e nevoie e un laptop! Eu folosesc PC...nu chiar performant pentru ca nu joc multe jocuri doar CS 1.6, GO, Source si ceva Assassin's Creed.