| alex987 a întrebat:

Voua va merge mondial mt2? Daca da, spuneti-mi siteul va rog frumos, daca nu cand il deschid va apare doar un server (ultra-fun), are 6 ch, si la fiecare din ele apar 3 puncte?

Răspuns Câştigător
| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Ba da inseamna ca nu merge metinu dar o sa se repare

| xTremeAl3x a răspuns (pentru мямιѕтєяισѕ):

EUsincer sa fiu nu cred ca se repara ca a durat mult de tot am jucat si eu mondial,,, dar m am plictisit si m am lasat. Intr-o zi ma reapuscasem da nu merge si PACEbig grin

2 răspunsuri:
| 0LeHeL0 a răspuns:

Du-te ma cica nu merge metinu!? eu stiu PROBLEMA SA REZOLVAT uite tutorialu cum sa faci si merge si mie mi-a mers http://www.youtube.com/watch?v=LPQKZZQJwxc