| Bogdan4688 a întrebat:

Vrea cineva cont pe Animal jam cu lucruri rare si lucruri de membership+casa decorata, pandada cu lucruri de membership+ casa decorata si de webkinz Foca, are toate cladirile deblocate, are 4 camere+gradina pline cu lucruri scumpe+ 10.000 kinzcash.Care vrea add ID radu.bogdan2000? Va rog luatile nu am ce sa mai fac cu ele.

18 răspunsuri:
| Bogdan4688 explică:

Bine adauga-ma.

| Paco_Pacco_1971 a răspuns (pentru Bogdan4688):

Eu vrea acel cont terog

| elizastan a răspuns (pentru Bogdan4688):

Iti dau contul meu animal jam: nume marya34 parola draguta dar te rog da-mi saitul tau plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz si daca mil dai trebuie sa imi spui parola si numele

| Paco_Pacco_1971 a răspuns:

Buna bogdan daca poti im raspunzi putin?

| seby112 a răspuns:

Eu vreau sunt pasionat de webkinz

| denisa179 a răspuns:

Ai dat contul? Te imploor sa mi-l dai mie ca nu am mama ca mi-a murit printr-un accident, imi doresc sa nu se fi intamplat asa si a 2 dorinta a mea e sa am un cont member pe animal jam.

| alina5560 a răspuns:

Vreau de pe animal jam te rog muult!

| kanga9 a răspuns:

Plz mi-l dai mie? De cand aveam 3 ani voiam sa fiu membru si nu am reusit, iar acum am 14 ani plz, te implori da-mi-l iti dau cont Dino Storm + Transformice (CONT PRO)! straight faceMa CHINUI SA FIU MEMBER DE CATIVA ANI! sad :X :I Plz...winking

| Neisi15 a răspuns:

Eu vreau
am 6 webkinz
cont Animal jam
si cont pandanda
daca vrei pot sa-ti dau si eu ceva la schimb

| elizastan a răspuns:

Vreau eu contul dar spune-mi numele si parola

| elizastan a răspuns:

Iti dau contul meu : numele marya34 parola frumoasa dar te implor da-mi saitul tau plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| elizastan a răspuns:

Eu iti pot da contul meu: marya34, frumoasa. Dar te rog da-mi contul tau! Sora mea e criminala! Ma apuca de un picior si ma taraste in toata casa si ia o lingura dea mamei cu care amesteca in supa, si ma loveste cu ea pana innebunesc, daca nu-i fac rost de cont animal jam member, in 8 zile! Te rog amice, ajuta-ma sa nu mai trec prin asta. Plzzzzzzzzzzzzzzzzzz da-mi mie saitul nu suport sa fiu batuta la varsta de 6 ani. Nu ti se pare ca sunt prea tanara?

| Daniel_Paduraru_1966 a răspuns:

Eu il vreau pe cel de pe animal jam te rog!

| raressds a răspuns:

Vreau eu te rog! Vreau contul de pe animal jam!

| ariana2334 a răspuns:

Sincer chiar nu tiasi cere daca nasi avea nevoie te rog din inima sa mi-l dai nu e pentru mine e pentru fratiorul meu care mereu e trist ca nu are si el cont dar te rog nu-ti cer chiar asa de mult iti raman datoare daca vrei

| Ianceoglu_Claudiu_1997 a răspuns:

Ai conturi de club penguin?

| gheorgher a răspuns:

Da plz damil mie iti dau contul meu Nume:Gheorgher Password:1234lina

| Delia_Neagu_1995 a răspuns:

Eu imi doresc contul tau mi-l dai te rog?