| Elenutza8 a întrebat:

Vreau jocuri multiplayer de fete foarte frumoase dar sa nu fie deja stiute care sunt : club penguin stardoll panfu ourworld pandanda si inside secret builders vreau cat mai repede puteti si sa nu fie ceea ce am scris funditaaa!

Răspuns Câştigător
| airaad a răspuns:

Multiplayer de fete? Nu prea gasesti asa ceva... dar totusi :

Planet Cazmo
Chobots
Space Heroes
Fantage

Hmm si daca vrei un joc interesant:
Zanzarah-nu e online. dar chiar e genial laughing

| Elenutza8 explică (pentru airaad):

Multumesc mult mai astept comentarii daca dau mai putine iti dau fundita

| Elenutza8 explică (pentru airaad):

Mai astept si daca merge iti dau fuda mutumesc oricum

| Elenutza8 explică (pentru airaad):

Cum imi fac cont pe zanzarah te rog

| airaad a răspuns (pentru Elenutza8):

Pai zanzarah trebuie sa il downloadezi. cum ziceam. nu ii online da ii geniallaughing. Dupa ce se termina de downloadat si intrii in el ai direct contul facut nu mai trebuie sa faci nimica. Daca nu gasesti de unde sa iei jocu il gasesti in magazine

8 răspunsuri:
| Elenutza8 explică:

Multumesc!

| FlOrIcYk07 a răspuns:

Incearca si Lady Popular, e superrr

| Elenutza8 explică (pentru FlOrIcYk07):

Aa am vazut undeva dar n-am jucat multumesc

| FlOrIcYk07 a răspuns (pentru Elenutza8):

E frumos jocul, are o groaza de lv, pe mine ma cheama,, Puiva,,laughing, pe Lady.P. normal si Lady Popular Arena e frumos.