| Hexiled a întrebat:

Vreau niste coduri de Transformice in afara de /facebook si /atelier801, codurile pot fi de orice branza,capsuni, iteme si vreau pana in 2014 daca se poate

2 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Daca dai e-mailul pentru a schimba parola, vei primi 40 branze si un cercel cap de soarece(din branza)

| Reghetonn a răspuns:

Alte coduri te tfmnu mai sunt, dar poti intra pe roomuri si apesi S si primesti capsuni ^_^, sau intra pe franceza si cauta o mapa facuta de tigrounde, te urci in cel mai inalt punct si primesti 3 accesorii si capsuni, metoda sigura si rapida e sa trimiti sms cu textul PASS la 1339, si imi dai mie codul, sa-ti bag, daca vrei 99999999999999999999 capsuni + branza intra pe MiceMasive sau HeroMice ^_^// ^_^ //^_^