| xBoyka a întrebat:

Vreau niste jocuei cu masini cu grafica foarte buna ma refer la o grafica foarte realista si nu imi veniti cu nfs world, run ca sunt depasite cu grafica

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hahaha, Run e depasit? Poate nu l-ai jucat tu cu detaliile la maxim... Daca vrei realism la un racer, e un singur raspuns - consola + Test Drive 5.

| ionutyonder a răspuns:

The Run nu cred ca e depasit la grafica, totusi ruleaza pe Frostbite 2, Need For Speed Most Wanted 2012, Dirt 3, Grid.

| javiga a răspuns:

Uite ce iti propun eu:
-Split/Second
-DiRt 3
-DiRt 2
-Need For Speed Most Wanted 2(Destul de smecher)
-Grid
Sunt foarte bune toate, dar cred ca nfs most wanted 2012 si split/second cele mai bune, funda?

| ElectrickFunny a răspuns:

Daca vrei jocuri cu grafica care sa iti faca PC sa planga te-as sugera sa nu cauti racere.
Uite cateva:
Crysis 3
Metro 2033
BattlField 3
Max Payne 3
Far Cry 3
Halo 4
Stiu ca nu sunt racere dar astea le-am jucat si mau impresionat pot spune.

| benygaidaci a răspuns:

Pai daca nu vrei nfs world sau run incearca Need For Speed Most Wanted Pursuit, sau Shift. Uite iti recomand un site de pe care poti lua jocuri si nu-ti trebuie cont. http://kat.ph/