| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste jocuri care sa mearga pe medium undeva la 60 fps 720p.

Am jucat urmatoarele : Gta cam toate seria, Sniper Elite 1, 2, lol CSGO, cs 1.6, Far Cry 1, 2, Paladins Block N Load, Unturned, World of Tanks, Half Life 1, 2, Doom, Quake, Infestation: The New Z, Just Cause 2.

As vrea sa fie shooter sau open world, survival nu as prea vrea moba sau mmorpg, deoare joc numai lol la aceste tipuri de jocuri.

Laptop Spec:

i3 5020U 2200MHz Dual-Core, 4Thread.
4 GB RAM DRR3 1600MHz
Video Card Integrated: Intel(R) HD Graphics 5500
Video card Dedicated: AMD RADEON R5 M330
Windows 8.1 PRO, 64x

10 răspunsuri:
| KindKid17 a răspuns:

Iesi afara, mergi seara la plimbare cu prietenii, si eu eram ca tine, un "gamer" si pana la urma am regretat faptul ca am stat in casa in loc sa-mi fac prieteni/prietene... Poate acum nu-mi dai dreptate, dar vei vedea ca asa va fi. Succes

| nushcenumeoriginal a răspuns (pentru KindKid17):

Asta e super adevarat ^-^

| anonim_4396 explică (pentru KindKid17):

Nu toti sunt ca tine. Daca tu ai regretat asta nu inseamna ca toti ar regreta.

| KindKid17 a răspuns (pentru anonim_4396):

I-am zis doar un caz, el poate invata din asta

| aXy99 a răspuns (pentru KindKid17):

Daca iti plac jocurile video nu inseamna ca te joci non stop si n-ai timp de altceva. Pana la urma... e vara.

| anonim_4396 explică (pentru KindKid17):

Stau si pe afara n-ai grija + ca pe la mine nu prea sunt copiihappy si tocmai ce am fost la nasa, deci...

| alexboss2020 a răspuns (pentru KindKid17):

Lasa-l sa faca ce vrea, si eu sunt gamer dar asta nu insemna ca nu ies zi de zi afara, fac sport etc.Nu te gandi ca el sta mereu pe PC

| KindKid17 a răspuns (pentru alexboss2020):

Ok dar nu săriți ca lupii. Calm laughing

| alexboss2020 a răspuns (pentru KindKid17):

Paine omule, fi multumit ca ai paine, poate alti si-ar dori painea si tu o arunci.

| AdreAdre a răspuns:

Nu sunt sigur dar cred ca placa video integrata e mai buna decat dedicata R5 330, daca am dreptate aia au pus R5 330 doar sa-ti ia bani mai multi