| anonim_4396 a întrebat:

Vreau parerea unui profesionist! Care telefon vi se pare mai bun Samsung Galaxy S3 sau Allview X1 Soul,tinand cont ca au acelasi pret, cel putin pe EMAG.
Mie mi se pare ca Allview domina clar pe S3:
-ecran de 5 inch cu Gorilla Glass 3, comparativ cu 4.8 inchi
-RAM de 2GB comparatic cu 1GB
-Procesor de 1. 5MHz cumparativ cu 1. 4MHZ
-camera de 13Mp iar frontala de 5Mp comparativ cu 8Mp si 1.9Mp
-Memorie interna de 32GB comparatic cu 16GB

5 răspunsuri:
| Catrinutza29 a răspuns:

Eu spun ca Samsung Galaxy S3 deoarece e mai misto. Merg mai multe aplicatii, si
cred ca are vreo 8 MP.

| MisterSTAG a răspuns (pentru Catrinutza29):

Tu ai citit macar toata intrebarea? Asta am precizat si eu.___.

| Catrinutza29 a răspuns (pentru MisterSTAG):

... Pai am spus ce parere am. Si o am la fel ca a ta. happy

| MrOvy a răspuns:

Salut!
Nu sunt eu expert in telefoane, insa nici nu e nevoie sa fii ca sa iti dai seama ca Allview-ul e mai bun.
Samsung-ul e la acelasi pret numai din cauza marcii ``Samsung`` (cum e si cu Apple, crezi ca sunt asa speciale alea de la Apple? nu, sunt asa scumpe din cauza reputatiei)
Deci eu zic zic sa iti iei Allview, e aproape de 2 ori mai performant...
Sarbatori fericite! Sper sa faci alegerea corectahappy

| Ionita_Florin_2000 a răspuns:

Allview X1 Soul este mai bun.