| AlbertG a întrebat:

Vreau sa am si eu un metin care sa aiba kinguri otele si alte arme la magazine care imi zice fundita

2 răspunsuri:
| alexboss11ani a răspuns:

Sall nu poti sa iti faci un metin... adica poti dar nu un metin un server este simplu sa faci un server descarci niste programe pe care ti le da si iti arata instructiuni dupa ce l-ai instalat inviti lumea dupa mess dai anunt pe mess si alte chestii hei daca reusesti sa-mi zici si mie id meu:alexlionide bafta astept raspunsu

| AlbertG explică:

Da-mi site cu programe