| betshing a întrebat:

Vreau sa comand de pe internet un mouse https://www.saturn.de/de/product/_logitech-g703-2312668. html, ideea e ca eu sunt in Germania, banii cum ii platesc? pe paypal sau platesc cand ajunge coletu

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca ai Saturn in orasul tau, poti da comanda pe site daca e vreo oferta buna si dai cu ridicare din magazin cu plata la caserie. Daca nu ai, opteaza pentru nachname este ramburs. Daca siteul are si optiunea Paypal, foloseste-o cu incredere.