| TheSkull a întrebat:

Vreau sa cumpar un campion de 6300 in League Of Legends
pe cine sa iau pe Yasuo sau Jayce?

2 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Trebuie sa ai si grija ca daca nu ai jucat niciodata cu acesti campioni, o sa-ti fie greu la inceput, pentru ca ambii sunt greu de jucat. Dar odata ce-i poti bine, timpul investit o sa aduca roade, pentru ca sunt campioni buni. Care sa-l cumperi? Depinde de tine.Ambii pot fi jucati TOP si MID. Yasuo mai mult MID.

| HamsterPufos a răspuns:

Depinde ce joci sat to as recomanda sa Il iei PE jayce pentru. Ca post juca top mid si adc SI nu e banat in ranked.